Keystone Eğitim Bursu.

Sevgili Tenisseverler,


Antuka Tenis Akademisi olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor ve 10-11-12 yaş gurubundaki tenis sporcularımıza Okul Eğitim Bursu sağlayan çok özel bir projeyi hayata geçiriyoruz. Uluslararası Kilittaşı Okulları (Keystone İnternational Schools) iş birliği ile gerçekleşecek olan ve ülkemiz tenis camiasının büyük ilgiyle karşılayacagina inandığımız bu projeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bildiğiniz üzere tenis, çocuklarımızın fiziksel gelişimine olduğu kadar kişisel gelişimine de büyük katkı sunan bir spor dalı.Ustelik başka birçok spor dalına oranla , çok daha erken yaşta çocuklarımızın yurt dışına açılıp uluslararası müsabakalara katılmasına, başka bir deyişle, uluslararası bir sporcu olmasına olanak sağlıyor. Ancak eğitim sistemimizin bazı gerekleri, başarılı sporcular yetiştirme konusunda karşımıza engeller çıkarabiliyor. Hayata geçecek projemiz çocuklarımızın hem tenis eğitimini hem de akademik eğitimini en ideal şekilde almalarını sağlarken, sporcu ailelerinin eğitim harcamalarının hafiflemesine de katkıda bulunacak.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için akademimizi dilediğiniz zaman arayabilir, Antuka Tenis Akademisi ve Kilittaşı Okulları (Keystone İnternational School ) ile ilgili bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 
Antuka Tenis Akademisi 
www.antuka.com.tr
www.keystoneschools.com.tr
www.kilittasiokullari.k12.tr


Antuka Tenis Akademisi 2018-05-07 - istanbul/Turkey


Haberler

Yüksel Soysal ITF Level 2 kursuna katıldı

Kulübümüz antrenörlerinden Yüksel Soysal, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzen...

Oku...

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınızı Kutlar, yeni yılın sizlere sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini dileriz.   A...

Oku...

Elif Gül 12 Yaş Kış Kupasında Finalde..

Sporcularımızdan Elif Gül, 23-28 Ocak 2017 tarihleri arasında Taç Spor Kulübü'nde düzenlen...

Oku...