Yoga.

Hatha Yoga, Bu derslerde duruşlar içinde güç, esneklik, denge ve hiza sağlamayı amaçlarken her nefeste duruş içindeki meditatif hali deneyimliyoruz.


Vinyasa Yoga, Akıcı olan bu derslerde nefes ve hareket bu akışın içinde deneyimleniyor.


Yin Yoga, Duruşlarda uzun süre kalarak bağ doku üzerine yoğunlaştığımız bu derslerle bedenimiz için iyileştirici bir çalışma yapıyoruz.


Restoratif Yoga, Bu dersler beden ve zihnin rahatlaması temel alınarak onarıcı ve yenileyici pozlar içeren bir yoga çalışmasıdır. Bloklar, battaniyeler, kayışlar, göz yastıkları gibi birçok malzemenin kullanıldığı bu derslerde bedeni ne kadar desteklersek o kadar derin gevşeme duygusu beraberinde hissedilmeye başlanıyor.


Sakinlik, dinginlik doğamızken hem fiziksel, hem duygusal hem de zihinsel anlamda farkında olarak ya da olmayarak çok fazla biriktirmeye ve tutmaya başladığımız bu gerginlik, stres niye sorusunun cevabını Restoratif Yoga çalışmaları boyunca "Nasıl biraz daha bırakabiliriz?" diyerek araştırmaya başlıyoruz. Çabasızlığın içindeki gevşemeyi ve salınımları deneyimliyoruz.

Aldığım tüm eğitimlerin ışığında harmanladığım derslerimde kelimelerin ötesinde bedenlerimizle de iletişime geçerek, bedenlerimize nazik davranıp, sınırlarımızı kabul edip derinleşerek yoga yapıyoruz. Nefes çalışmaları ve meditasyon teknikleri ile de bedeni, nefesi ve zihni dengeliyoruz.


Yoga Fly

Omurga sağlığı ve eklem hareketliliğinin arttırılması için Yogafly!!!
Özellikle sırt ve boyun ağrıları çeken kişilerin denemesi gereken bu çalışma, özgürce asılmanıza yardımcı olurken, omurganızı uzatıyor, duruş bozukluklarını düzeltiyor.
Faydaları saymakla bitmeyecek esneklik, denge, kuvvet ve eğlence dolu dersler için yerinizi ayırtın, deneyimleyin.

http://www.yelizolcay.com/

Program detayı için deryacakmak@antuka.com.tr


Haberler

Yüksel Soysal ITF Level 2 kursuna katıldı

Kulübümüz antrenörlerinden Yüksel Soysal, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzen...

Oku...

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınızı Kutlar, yeni yılın sizlere sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini dileriz.   A...

Oku...

Elif Gül 12 Yaş Kış Kupasında Finalde..

Sporcularımızdan Elif Gül, 23-28 Ocak 2017 tarihleri arasında Taç Spor Kulübü'nde düzenlen...

Oku...